Więcej o nas

JAK WYGLĄDA NASZA PRODUKCJA ?

Tworząc Foshu – żywność bioaktywną zachowujemy wszelkie zasady sztuki przetwórstwa owoców i warzyw. Sięgamy po nowe, innowacyjne technologie, tak aby stworzyć produkt wysokojakościowy, bezpieczny i unikatowy na skalę Polski, a nawet świata.

Zastosowane w procesie produkcji technologie pozwalają na zmniejszenie strat związków biologiczne aktywnych z surowców roślinnych i  jednoczesne pozostawienie ich w produkcie końcowym. Zespół naukowy Vianat projektuje żywność Foshu od podstaw pod kątem określonego działania prozdrowotnego i komponujemy ją ze składników, które zawierają w sobie wyjątkowo dużą koncentrację bioaktywnych fito-związków o zbliżonym działaniu.

Zadaniem produktów Foshu jest dostarczanie organizmowi składników biologicznie aktywnych pochodzenia roślinnego, w możliwie jak największej ilości i przyswajalności. Bowiem od tego zależy czy żywność będzie miała korzystne działanie na zdrowie człowieka oraz w jakim czasie spożywanie jej w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną pozwoli na poprawę funkcji organizmu.

Linia 4
Foshu Sok z burakow produkcja